Замість звичного протоколу - шокуючий відеосюжет.

Основним завданням Державтоінспекції є профілактика порушень Правил дорожнього руху. В своїй повсякденній діяльності Державтоінспекція Київщини застосовує різні методи і форми роботи, направлені на дотримання водіями ПДР та зниження аварійності на автошляхах області.

Профілактична бесіда та перегляд відеосожетів про наслідки дорожньо-транспортних пригод замість звичного протоколу за порушення Правил дорожнього руху  -  одна з форм профілактичної роботи ДАІ Київщини.

Водіїв-правопорушників, які допустили незначні порушення ПДР та їх пасажирів інспектори ДАІ запрошують пройти до спеціально обладнаного мікроавтобусу ДАІ з необхідною відеоапаратурою, де вони можуть переглянути шокуючі кадри з місць скоєння дорожніх пригод з реальними наслідками від аварій та якому ризику піддаються їх життя через недотримання  норм  елементарної  поведінки  на  дорозі.

Слід зазначити, що порушники на початку профілактичної бесіди налаштовані вкрай скептично. Проте після перегляду фільму  люди вже по іншому дивляться на безпеку дорожнього руху і замислюються про цінність свого життя та інших. і обіцяють інспекторам, що намагатимуться більше не порушувати.  

Працівники ДАІ у свою чергу сподіваються, що документальні відеоролики подіють на учасників дорожнього руху, і вони намагатимуться не порушувати Правила дорожнього руху, хоча б заради себе і своїх близьких.

 

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ ГУМВС України в Київській області

17.09.2012, 945 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація