Комплекс профілактичних заходів під назвою „ПЕРЕВІЗНИК – ЗИМА - 2012”

Шановні водії, пасажири, пішоходи

та інші учасники дорожнього руху Київщини

УВАГА!

У період з 22  жовтня по 12 листопада  2012 року в Україні проводиться комплекс профілактичних заходів по забезпеченню безпеки пасажирських перевезень ПЕРЕВІЗНИК – ЗИМА - 2012”.

         Основною метою та завданням цих заходів є попередження аварійності, нещасних випадків та пожеж, порушень Правил дорожнього руху, експлуатації автобусів та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

         Для досягнення намічених цілей необхідно:

-          забезпечити активну участь колективів підприємств перевізників, громадських організацій в проведені, разом з підрозділами Державтоінспекції, заходів, передбачених операцією ПЕРЕВІЗНИК – ЗИМА - 2012”. Особливу увагу звернути на дотримання норм місткості автобусів та їх експлуатації, швидкісних режимів руху,  особливих вимог перевезення дітей, проїзду перехресть та залізничних переїздів;

-          посилити контроль за технічним станом, екіпіровкою та санітарним станом салонів автобусів, підготовки автотранспорту до осінньо-зимового періоду, заміни шин на зимові, справності обігріву скла та салону, діяльності фахівця з безпеки дорожнього руху, виконання водіями незалежно від форм власності, Правил дорожнього руху.

-          не залишати без належної уваги та своєчасного і принципового реагування на кожне порушення ПДР, Правил надання послуг, транспортної дисципліни, допущеного учасниками дорожнього руху.

Управління Державтоінспекції та   Укртрансінспекція в   Київській області переконані, що Ви шановні учасники дорожнього руху, зробите все від Вас залежне, щоб за період проведення комплексу профілактичних заходів „ПЕРЕВІЗНИК – ЗИМА - 2012”, та в подальшому, не сталося трагедій, аварій, нещасних випадків та порушень Правил дорожнього руху.

Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області

 

24.10.2012, 868 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація