Державтоінспекція працює в посиленому режимі.

Не зважаючи на те, що майже всі працівники Державтоінспекції Київщини були задіяні по забезпеченню безпеки дорожнього руху та охороні громадського порядку під час виборів до Верховної Ради їм вдалось задокументувати  за вихідні дні 85 фактів керування водіями транспортними засобами в нетверезому стані.  

Окрім того співробітниками ДАІ Київської області був затриманий житель смт. Макарів  1995 р.н., який в ніч на 27.10.12 скоїв незаконне заволодіння автомобілем «MAZDA 5», який належить жителю смт. Макарів 1980 р.н. За даним фактом ведеться слідство.

27.10.2012 співробітниками ДАІ Київської області був зупинений автомобіль «GEELY», під керування жителя м. Київ 1965 р.н., який згідно системи даних «РУБІЖ» значиться в угоні і розшукується міліцією м. Києва. Ведеться слідство.

Співробітниками ДАІ Київської області спільно з працівниками міліції Переяслав-Хмельницького району був встановлений і затриманий місцевий житель 1991 року народження, у якого було виявлено та вилучено 4 грами наркотичної речовини «конопля». За даним фактом ведеться слідство.

Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області

29.10.2012, 808 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація