Профілактична робота серед дітей - один з основних напрямків роботи ДАІ Київщини

15 листопада поточного року, в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, за ініціативи Управління Державтоінспекції ГУМВС України в Київській  області, в селищі Бородянка проводився Єдиний урок безпеки дорожнього руху, на якому були присутні більше 100 школярів Бородянщини.

На початку проведення свята, дітей привітав начальник віділення ДАІ Бородянського райвідділу внутрішніх справ підполковник міліції Жовтоног С.М. Він  побажав дітлахам здоров’я та успіхів у навчанні основам безпечної поведінки на дорозі. Також школярів привітав представник відділу освіти Бородянської райдержадміністрації, який також звернув особливу увагу юних учасників дорожнього руху на необхідність вивчення та дотримання Правил дорожнього руху.Упродовж всього свята ведучі, в ролі яких виступили співробітники міліції, не давали дітлахам нудьгувати: грали з ними в різноманітні ігри, в тому числі на перевірку їх знань Правил дорожнього руху.  Під час проведення співробітниками Державтоінспекції вікторини, діти в цікавій ігровій формі повторили основні правила безпечної поведінки на автодорогах. Кращі знавці отримали диски з повчальними іграми з ПДР. Усі школярі отримали від Державтоінспекції світловідбивачі – флікери для виділення себе на дорозі у темний час доби. 

Уважне вивчення “Правил дорожнього руху” значно впливає на свідомість дітей і попереджує аварійні ситуації на вулиці.

Педагоги та батьки відмітили актуальність і корисність таких зустрічей, адже подібними заходами вдається привернути увагу до дорожнього травматизму за участю дітей, що допоможе зберегти їх життя і здоров`я.

Саме такі суспільні заходи дадуть позитивну динаміку попередження дорожнього травматизму серед дітей. Адже не тільки від Державтоінспекції, батьків, вчителів, але й від усього суспільства залежить майбутнє дітей.

Для профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму слід активно й наполегливо проводити роз’яснювальну роботу серед дітей та підлітків. Уважне вивчення “Правил дорожнього руху” значно впливає на свідомість дітей і попереджує аварійні ситуації на вулиці.

 

Державтоінспекція Київської області

18.11.2012, 1029 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація