Штраф за правопорушення не вартий людського життя…

Аби  врятувати чиєсь життя чи надати необхідну допомогу, оперативним службам потрібно  вчасно дістатися до місця пригоди. Головною перешкодою на шляху до постраждалих стають водії, які не реагують на ввімкнені маячки та звукові сигнали, адже інколи хвилина часу вирішує дуже багато, це в першу чергу врятоване людське життя.

Незважаючи на заходи, що вживаються Державтоінспекцією , транспортна дисципліна водіїв залишається на низькому рівні. В першу чергу це стосується  водіїв які не надають (передбачених Правилами дорожнього руху )переваг у русі транспортним засобам з включеними спеціальними світловими та звуковими сигнальними, зокрема автомобілям швидкої медичної допомоги,  міліції, пожежним та іншим аварійно-рятувальним автомобілям.

З метою підвищення рівня культури водіїв та виконання вимог Правил дорожнього руху на території Київської області з 28 листопада по 7 грудня проведено операцію «Увага! Спецсигнал». Працівники ДАІ, під час спілкування з водіями нагадували, як потрібно діяти, якщо до них наближається автомобіль з увімкненими проблисковими маячками та звуковою сиреною. На "злісних" порушників ПДР складено  більше 40 адміністративних протоколів. За дане порушення водієві доведеться сплатити штраф у розмірі від 510 до 680 грн. Проте навряд чи штраф вартий людського життя…

Шановні водії! Пам’ятайте, що ненадавши перевагу у русі спеціальним транспортним засобам, Ви не тільки порушуєте Правила дорожнього руху, а й можливо ставите під загрозу людське життя.

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

07.12.2012, 729 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація