Ваша подяка –найкраща нагорода!

13 грудня 2012 року близько 16:00 у місті Бориспіль по вулиці Київський Шлях на зупинці громадського транспорту біля магазину «ФОРА» був скоєн наїзд автомобілем «HONDA» на мешканку міста Бориспіль і змісця пригоди зник.

На адресу начальника управління ДАІ в Київській області надійшов лист від громадянки Тетяни Василівни Гемби з наступним змістом:

«Учора, 13.12.12, у м. Бориспіль Київської обл. по вул. Київський шлях на зупинці громадського транспорту біля магазину «ФОРА» близько 16 години на мене скоїв наїзд автомобіль Хонда чорного кольору.

Хоча значних ушкоджень я не зазнала, проте водій зазначеного транспортного засобу повів себе вкрай нахабно. Не представившись і не поцікавившись моїм станом здоров’я, не запитавши чи потрібна мені допомога, при цьому ще й образивши мене словесно, швидко зник з місця події. Але, завдяки оперативним розшуковим діям дізнавача Бориспільського районного відділу ЦВІЛІЯ Івана Григоровича кривдника було знайдено протягом години. Зазначений інцидент було вичерпано.

Від себе особисто, від імені своїх близьких і рідних прошу Вашого рішення щодо відзначення роботи ЦВІЛІЯ Івана Григоровича та клопочу про заохочення за проявлений професіоналізм, оперативність, відданість своїй справі, порядність та людяність!»- пише в своєму листі Тетяна Василівна.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

14.12.2012, 730 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація