Державтоінспекція Київщини підвела підсумок роботи за минулий рік

Державтоінспекція Київщини підвела підсумок роботи за минулий рік

10 січня в Управління ДАІ Київської області за участю заступника начальника Головного управління МВС України в Київській області полковника міліції  Розума Григорія Миколайовича відбулась нарада по підсумках роботи Державтоінспекції Київської області за 2012 рік.  Основне питання, що розглядалось на підсумковій нараді – це заходи які вживаються працівниками ДАІ для недопущення аварійності та тяжкості наслідків в результаті ДТП, проведення профілактичної роботи з учасниками дорожнього руху, стан утримання вулично-шляхової мережі. 

Незважаючи на вжиті заходи за 12 місяців минулого року на території області скоєно 1986 ДТП в яких 430  людей загинуло та 2416  травмовано.

Згідно з проведеним аналізом основною причиною скоєння дорожньо-транспортних пригод є  перевищення швидкості, в результаті чого сталося 524 ДТП.

Як зазначив полковник міліції Григорій Миколайович Розум безпека дорожнього руху це не тільки робота ДАІ, а і місцевих органів влади, громадськості та інших зацікавлених організацій. На сьогоднішній день, основним напрямком роботи ДАІ повинна бути профілактична робота серед учасників дорожнього руху, при цьому до злісних порушників повинні  вживатись суворі заходи впливу, в рамках діючого законодавства.

 Тільки щоденними спільними зусиллями Державтоінспекції разом з органами влади, місцевого самоврядування, службою автомобільних доріг Київської області, освітянами та іншими зацікавленими установами  можна досягнути значних результатів, щодо збереження життя та здоров’я громадян на автошляхах області. За результатами наради визначено недоліки в роботі  та визначено конкретні шляхи реалізації концепції по забезпеченню безпеки дорожнього руху на території Київської області.

Сектор профілактичної роботи УДАІ

10.01.2013, 893 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація