Вивчення правил дорожнього руху для дітей - захоплива гра.

Після закінчення Новорічних та Різдвяних свят співробітники ДАІ спільно з працівниками обласного Центру безпеки життєдіяльності завітали  до спеціалізованої школи «Сузір’я » яка розташована в місті Вишгород що б додатково нагадати    дітям  Правила дорожнього руху.

 Дорослі провели екскурс у минуле, розказавши дітям про історію створення служби ДАІ та основні завдання, які покладені на Державтоінспекцію України.

Ну а далі розпочалися заняття у ігровій формі, до яких відразу долучилися усі малюки. Діти завзято брали участь у невеличких змаганнях, жваво відповідали на запитання тематичної вікторини та з відповідальністю намагалися пригадати якомога більше правил безпечної поведінки на вулиці.

А закріпили знання дітлахи на практиці, між імпровізованих світлофорів, переходів та перехресть. Державтоінспектори приїхали  до школи на спеціально обладнаному автобусі з дитячим автомістечком, автомобілями і дорожніми розмітками. Школярі відчули себе водіями та пішоходами. Вчителі зокрема відмітили, що подібні заходи дають позитивний результат. Діти після проведення таких занять стають набагато уважнішими і культурнішими на вулицях, а правила дорожнього руху вони знають і пам’ятають краще за дорослих.

На думку правоохонців, такі методи допомагають покращити рівень культури і безпеки на дорогах. Адже якщо до чіткого виконання Правил дорожнього руху привчати змалечку, в старшому віці їх не порушують, стверджують фахівці.

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

28.01.2013, 1301 просмотр.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація