Державтоінспекція Київщини інформує

Згідно даних Управління інформаційних технологій ГУМВС України в Київській області за 12 місяців 2012 року на території Київської області зареєстровано 217 звернень громадян з приводу викрадених номерних знаків, з власних транспортних засобів.

На протязі 2012 року працівниками Державтоінспекції Київської області було виявлено 12 фактів використання транспортними засобами з номерними знаками, які їм не належать. В більшості випадків номерні знаки використовувались на автомобілях, які перебували на території України не законно (не розмитненні). А також слід зазначити, що в більшості випадків на не розмитнених транспортних засобах водії використовують номерні знаки, які згідно облікових даних ДАІ значаться за однотипними марками та моделями (співпадання кольору, року випуску), які зареєстровані на території України. Водії таких транспортних засобів в більшості випадках пред’являють працівникам ДАІ підроблені свідоцтва про реєстрацію. В 2012 працівниками ДАІ було виявлено 22 свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, які мали ознаки підробки.

На території Київської області від власників транспортних засобів з приводу автопідстав та крадіжок номерних знаків з метою отримання викупу за авто номера звернень не надходило. На теперішній час не є актуальними крадіжки номерних знаків з метою отримання викупу за них, так як перереєстрація автомобіля в законному порядку  у підрозділах ВРЕР ДАІ коштує 333 грн. При цьому втрачений чи викрадений номерний знак вноситься в базу «Розшук», що унеможливлює їх законне використання в подальшому. В період з 2011 року по теперішній час за допомогою, в тому числі системи відео контролю «РУБІЖ» затримано 513 транспортних засобів, які використовували номерні знаки, які знаходяться в розшуку.

Впродовж 2012 року  підрозділами ВРЕР ДАІ в Київській області взамін втрачених та викрадених номерних знаків видано 37 пар номерних знаків.

Державтоінспекція Київщини звертається до власників транспортних засобів, у разі втрати чи викрадення номерних знаків повідомляйте органи внутрішніх справ з метою виключення фактів використання номерних знаків, які належать Вашому транспортному засобу на інших автомобілях.

 

УДАІ ГУМВС України в Київській області

05.02.2013, 773 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація