Безпеку перевезення пасажирів контролює ДАІ

Нинішня ситуація на автошляхах області не найкраща. Одні звинувачують у цьому стан доріг, інші – зміни в законодавстві. Кажуть, що водії стали нахабнішими і відчувають свою безкарність, як наслідок – невтішна статистика загиблих та поранених внаслідок ДТП. Стан справ з пасажироперевезеннями на  дорогах області поки що знаходиться  не на такому рівні як  хотілося, але все – таки ситуацію Державтоінспекція  контролює  і вживає дієві заходи для того, щоб рівень аварійності пасажирського транспорту був якомога меншим. Значно впливає на ріст   аварійності  незадовільний технічний стан пасажирського транспорту, всім відомо, що кожен другий автобус в області – приватний, через це і неналежна профілактична робота, низький рівень перевірок автотранспорту при виїзді на маршрути, непринципова позиція в питаннях видачі та позбавлення ліцензій на право перевезення людей.

На даний час серйозне занепокоєння викликають водії приватних автобусів та мікроавтобусів, які нелегально займаються пасажироперевезеннями. Такі водії наражають на небезпеку не тільки себе, а й тих пасажирів яких перевозять. Під час відпрацювання, з метою недопущення аварійності, працівники ДАІ виявляють таких псевдоперевізників, оскільки перевезенням пасажирів вони не мають права займатись.

Так  під час проведення відпрацювання Макарівського району 7 лютого 2013 року працівниками відділу автомобільно-технічної інспекції Управління ДАІ Київської області в селищі Макарів було зупинено автобус «MERCEDES BENZ 312D», під керуванням 28-річного жителя міста Біла Церква, який здійснював незаконні перевезення пасажирів по маршруту Макарів-Київ. Під час огляду транспортного засобу було встановлено, що номер шасі перебитий в кустарних умовах. Автобус доставлено до Макарівського райвідділу міліції. За даним фактом  проводиться перевірка.

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області.

08.02.2013, 675 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація