Житель Рокитного сам у себе викрав автомобіль

16 січня цього року,  до чергової частини Рокитнянського райвідділу міліції з письмовою заявою звернувся житель селища Рокитне, 1963 року народження,  в якій повідомив, що уподовж ночі з його власного подвір’я, невідомі особи викрали автомобіль Мітцубісі Лансер.

Проводячи розшукові заходи, працівники Державтоінспекції спільно з працівниками райвідділу міліції,  встановили, що даний автомобіль нещодавно був доставлений до приватного підприємства де заявник працює директором. Як стало зрозуміло ніякого угону не було, а свої дії чоловік пояснив тим, що потрапивши в дорожньо-транспортну пригоду  не хотів, щоб близькі дізнались про аварію,  тому  завідомо неправдиво повідомив про злочин, не знаючи про те, що його дії підпадають під статтю 383 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає виправні роботи строком до двох років,  або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Шановні громадяни! Звертаючись до правоохоронних органів з подібними заявами, пам’ятайте, що завідома неправдиве повідомлення про скоєння злочину тягне за собою кримінальну відповідальність.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ

14.02.2013, 727 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація