Державтоінспекція інформує

З початку року на території Київської області скоєно 28 незаконних заволодінь транспортними засобами, з них 10 розкрито та 15 розшукано.

З метою активізації роботи з попередження та розкриття злочинів, пов’язаних із незаконним заволодінням транспортними засобами на території Київської області у період з 13 по 22 лютого проводяться оперативно-профілактичні заходи із попередження та розкриття незаконних заволодінь транспортними засобами.

 

         13.02.2013 співробітниками ДАІ Київської області спільно з працівниками Бородянського райвідділу міліції було встановлено та затримано жителя смт. Пісківка 1976 р.н.,  який 13.02.2013 незаконно заволодів автомобілем «ВАЗ 2106», що належить 38-річному місцевому жителю.

        17.02.2013 співробітниками ДАІ Київської області на 79 км. автодороги Київ-Одеса було зупинено автомобіль «VOLKSWAGEN GOLF», під керуванням мешканця Васильківського району 1978 р.н.. В ході перевірки документів було встановлено, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу викликає сумнів про його достовірність, а номерні знаки не належать даному транспортному засобу.

18.02.2013 співробітниками ДАІ Київської області в м. Вишгород був зупинений автомобіль «MAN», під керуванням мешканця Києва 1959 р.н., який перевозив металобрухт, а також кабіну автомобіля марки «ЗІЛ» без необхідних документів.
        18.02.2013 співробітниками ДАІ Київської області в с. Калинівка Броварського району був зупинений автомобіль «FORD SCORPIO», під керуванням водія 1956 р.н. При огляді транспортного засобу було встановлено, що номер кузова знищений в кустарних умовах.

       18.02.2013 співробітниками ДАІ Київської області спільно з працівниками Обухівського райвідділу міліції був виявлений автомобіль «ВАЗ 2101», який згідно бази даних «Угон» з 20.06.2012 перебуває в розшуку. Автомобіль виявлений у жителя с. Верем'я 1990 р.н. за місцем проживання.         

Державтоінспекція Київської області рекомендує: не залишайте свій автомототранспорт, навіть на короткий час, не переконавшись у тому, що всі замки дверей і багажника закриті, за наявності охоронної сигналізації - увімкніть її. Якщо залишаєте автомобіль на стоянці, переконайтеся, що вона охоронювана. Не довіряйте нагляд за автомобілем малознайомим людям. На ніч машину залишайте лише в гаражі, або на стоянці, що охороняється. Не залишайте в автомобілі цінних речей і предметів, які можуть привернути увагу злодіїв. Не довіряйте ключі від автомобіля малознайомим людям.

Якщо хтось володіє інформацією по будь-яких злочинах чи пригодах, які були скоєні на автодорогах Київської області прохання, повідомити за телефоном чергової частини  УДАІ Київської області (044) 249-84-02.

 

Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області

20.02.2013, 675 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація