Стан вулично-шляхової мережі Київщини

За останній місяць на території Київської області, як і в цілому всієї Держави значно погіршився стан вулично-шляхової мережі. Основною причиною є те, що в цьому році в зимовий період часу ставалося багато різких змін температури з «мінуса» на «плюс». Також на протязі минулого року велику шкоду покриттю завдали вантажні автомобілі, водії яких  часто не дотримувались необхідних норм та стандартів перевезення великовантажних  грузів. Проаналізувавши ситуацію, яка склалася на автошляхах Київщини , Управлінням ДАІ спільно з зацікавленими організаціями було проведено додаткове обстеження автомобільних доріг області, по результатах якого, було заплановано у найкоротший термін часу провести ямковий ремонт автодоріг.  В свою чергу для активізації роботи працівниками Державтоінспекції Київської області після проведення додаткового обстеження було видано 66 вимог дорожньо-комунальним організаціям, щодо ліквідації ямковості на дорогах. Складено 20 протоколів на керівників даних організацій. Зокрема направлено 20 інформацій до органів місцевої влади та 12- до прокуратури.

Завдяки вжитим заходам за минулий тиждень було ліквідовано 9579 метрів квадратних зруйнованого дорожнього покриття.

            На наступному  тижні службою автомобільних доріг Київської області заплановано відремонтувати ще   5 кілометрів автомобільних доріг державного значення. Переважна частина робіт буде проведена на автошляхах  Київ-Одеса, Київ - Чернігів та ПСО м. Києва. Також на наступному тижні заплановано зустрічі працівників ДАІ з керівниками  організацій та  підприємств Київської області, які займаються вантажними перевезеннями. Метою зустрічей буде  додаткове нагадування та  роз’яснення  їм, існуючих норм та стандартів перевезення великовантажних грузів.

            Враховуючи численні роботи, які здійснюються на автодорогах Київщини, Державтоінспекція звертається до водіїв з проханням бути уважними, дотримуйтесь вимог дорожніх знаків  та особливу увагу звертайте на тимчасово встановлені знаки.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ В Київській області

26.02.2013, 628 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація