Звернення Державтоінспекції Київщини до водіїв!

Керування автомобілем взимку вимагає від водія особливих навичок водіння, залізних нервів і уваги. Завжди пам'ятайте  –  ожеледиця збільшує у кілька разів гальмівний шлях вашого автомобіля, до того ж не виключено занесення при гальмуванні, тому дистанція та інтервал відповідно повинні бути збільшені. Якщо ви не впевнені у своїх здібностях керувати автомобілем у таких складних умовах, не сідайте за кермо, а скористайтеся послугами досвідченого водія, але якщо вже ви вирішили виїхати на дорогу, перевірте гальмівну систему автомобіля, справність освітлювальних приладів і склоочисників.

Державтоінспекція Київської області попереджає: 22-23 березня відбудеться різке погіршення погодних умов,   на дорогах можливе утворення снігового накату, налипання мокрого снігу, різке погіршення видимості. Особливо небезпечною і підступною дорога може бути при частій зміні температури з «+» на «-», коли обмерзають певні ділянки дороги – повороти, підйоми, спуски.       У таких умовах водій може бути не готовий до небезпечної ділянки дороги і ризик не впоратися з управлінням. дуже високий.

На дорогах учасникам руху необхідно дотримуватися особливої обережності, дистанцію, бути гранично уважними, проявляти повагу до інших учасників руху та не забувати про паски безпеки, а саме головне –  неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Взаємопорозуміння і культура поведінки на дорогах є запорукою і гарантією безпеки руху, а працівники Державтоінспекції в свою чергу, завжди  готові прийти на допомогу водіям та іншим учасникам дорожнього руху, які потрапили в скрутну ситуацію на дорозі.

 

Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області

21.03.2013, 658 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація