До уваги учасників дорожнього руху!

На території Київської області з 10 год. 00 хв 22.03.2013 року розпочався снігопад, який по прогнозах Гідрометцентру буде тривати дві доби.

     Працівниками Державтоінспекці під час несення служби було попереджено учасників дорожнього руху про ускладнення погодних умов на території області. Перевізників пасажирів та вантажний транспорт  на території області зупинено та запропоновано з метою збереження життя та здоров’я громадян уникнути подальшого руху транспорту, зупинившись  на паркінгах та готелях  до закінчення снігопаду.   

Враховуючи велику кількість опадів у вигляді снігу та не дивлячись на попередження Державтоінспекції станом на 22 год. виникло часткове обмеження руху вантажного транспорту на автомобільній дорозі  Київ – Знам’янка км 44, 52, станом на 23 год 30 хв. при таких же умовах, виникли затори в  русі легкового та вантажного транспорту на автомобільних дорогах: Київ – Чоп км 22, 31, 41, 52; Київ – Чернігів км 25; Київ – Суми км 28; Київ – Одеса км 81-82, 91; Київ – Ковель км 25, Бориспіль – Дніпропетровськ км 7-9,  а також в таких населених пунктах: м. Бровари по вул. Кутузова, Красовського, Гагаріна, Незалежності; м. Біла Церква по вулицям Сквирське Шосе, Київська, Петра Запорожця; м. Бориспіль по вулицям  Київський шлях, Ватутіна,  Горького; Києво-Святошинський район с. Петропавловська Борщягівка по вул. Шевченка, м. Вишневе по вулицям Святошинська, Київська, Жовтнева, с.Софіївська Борщягівка по вул. Леніна. Взагалі підрозділами Державтоінспекції в умовах снігопаду надано допомогу більш ніж 360 власникам наземних транспортних засобів.         

Станом на 5 год. проблема часткового обмеження руху вирішена тільки в населених пунктах, Державтоінспекцією спільно з дорожніми організаціями та МЧС в Київській області залучено важку техніку для ліквідації заторів вантажного транспорту.

Повне закриття руху на вулицях та дорогах Київської області станом на   6 год. 00 хв. відсутнє.

Для надання допомоги учасникам дорожнього руху задіяно  340 працівників ДАІ та 96 службових автомобілів .

Заходи по ліквідації зимової стихії продовжуються.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

23.03.2013, 711 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація