У Центрі безпеки життєдіяльності Київської області проведено семінар-практикум щодо попередження дитячого травматизму

     22 березня у Центрі безпеки життєдіяльності Київської області проведено семінар-практикум щодо попередження дитячого травматизму на тему: ,,Організація та зміст системної роботи, щодо попередження дитячого травматизму, запобігання ризикам для життя і здоров’я дітей та учнівської молоді”.

    У заході взяли участь керівник Департаменту освіти і науки Київської обласної адміністрації Клокар Н.В., заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Колосовський С.А., начальники Управлінь освіти і науки міст та районів області, працівники Державтоінспекції та громадські діячі. Основною метою даного заходу було напрацювання спільних заходів щодо збереження життя та здоров’я неповнолітніх на автошляхах та вулицях області.

    Начальник сектору профілактичної роботи Управління ДАІ Київської області полковник міліції Маральов Юрій Васильович доповів присутнім про стан профілактичної роботи Управління ДАІ в Київській області серед учнів загальноосвітніх шкіл, а на останок вніс пропозиції учасникам семінару щодо поліпшення спільної роботи у цьому напрямку. На підставі цих пропозицій був розроблений план спільних дій.

    По закінченню теоретичної частини семінару працівник Державтоінспекції провів показове заняття з дітлахами, спочатку дітки третього класу будучи казковими героями, розповідали як потрібно поводитись на вулицях та автодорогах.

    Після закінчення вистави,  інспектор ДАІ ще раз нагадав малечі правила безпечної поведінки на дорозі і розповів про небезпечні ситуації, які виникають з порушниками Правил дорожнього руху. Закріпили знання дітлахи в спеціально-обладнаному класі за допомогою імпровізованих світлофорів, пішохідних переходів та перехресть.

    Такі заходи допомагають покращити рівень культури і безпеки на дорогах. Адже якщо до чіткого виконання Правил дорожнього руху привчати змалечку, то ці навики залишаються на все життя. Завдяки цій роботі ми сподіваємось, що кількість аварій за участю школярів на території області значно зменшиться.

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

25.03.2013, 791 просмотр.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація