Боротьба зі стихією триває

У період з 22 по 25 березня внаслідок стихії на окремих ділянках Київської області перемети створили серйозні ускладнення для руху транспорту. До ліквідації заметів залучалася максимальна кількість особового складу працівників Державтоінспекції, які допомагали потерпілим від негоди водіям, дорожнім та комунальним службам. На період стихії на автодорогах державного значення розміщувалося 17 наметів обігріву та надання допомоги учасникам дорожнього руху. Можна було зігрітися та випити  чаю на 30 та 40 км автодороги Київ- Чернігів, 37 км автодороги Київ- Чоп (,,АЗС Лукойл”), на автодорозі Київ-Харків, де розміщувалося 6 пунктів надання допомоги.

Для ліквідації наслідків стихійного лиха було задіяно 340 одиниць снігоприбиральної техніки. Окрім цього на автодорогах державного значення у добовому режимі працювала тяжка техніка (БТР, БМП, БАТ та ін.), яка належить Міністерству оборони України.

Завдяки спільним зусиллям Державтоінспекції, дорожньо-комунальних організацій, підрозділів МНС, та безпосередньо учасників дорожнього руху на сьогоднішній день ліквідовано всі затори на дорогах державного значення, продовжується робота в населених пунктах області. Інспектори ДАІ націлені на впорядкування руху на проблемних ділянках, вивільнення зі снігових переметів заблокованого автотранспорту та забезпечення вільного проїзду снігоприбиральної і очисної техніки.

За три доби працівниками ДАІ із снігового полону звільнено майже 1000 транспортних зіасобів.

Заручниками ситуації стала сімейна пара в Києво-Святошинському районі, що поблизу столиці. За жахливим збігом обставин їх річна дитина отримала опіки окропом. Складно навіть уявити, скільки могло минути часу до приїзду швидкої за таких погодних умов. Батьки зателефонували знайомому працівнику Державтоінспекції з проханням про допомогу, який миттєво зреагував, направивши найближчий до потерпілих патруль ДАІ.

Працівники ДАІ, розуміючи, що патрульний автомобіль може загрузнути в снігових наметах, зупинили водія позашляховика, який проїжджав повз. Почувши трагічні обставини, водій на ім’я Валерій не гаючи ані хвилини помчав до лікарні. Небайдужість та людяність врятували життя маленької людини. 

Ще раз нагадуємо водіям! зважайте на складні погодні умови і не залишайте автомобілі на узбіччі, адже це створює перешкоду комунальним службам, котрі прибирають сніг. За значного погіршення погодних умов радимо вам, за можливості, взагалі утриматися від поїздок на власному транспорті.


Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області

25.03.2013, 604 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація