Молоде покоління-за безпечний рух!

            Вивчення Правил дорожнього руху дітьми – один з пріоритетних напрямків роботи  як установ освіти, так і Державтоінспекції. Щорічно серед дітей проводиться безліч різноманітних тематичних заходів. Найпопулярніший конкурс серед учнів шкіл -  конкурс команд КВН-ЮІР –молоде покоління за безпечний рух. Саме під таким гаслом, 28 березня в місті Боярка відбувся  ХVII-й обласний конкурс серед команд  КВН-ЮІР.

 

Відкриваючи популярний серед учнівської молоді  конкурс веселих і кмітливих,  заступник начальника Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області полковник міліції Олег Васильович Дудник зазначив, що Державтоінспекція всіляко підтримує творчі ініціативи дітей, педагогічних колективів у пропаганді безпеки дорожнього руху, привернення уваги до цього важливого питання батьків, всіх громадян, яких об’єднує поняття ,,учасник дорожнього руху,,. Такі заходи, що стали вже давно традиційними, є кращою формою роботи з підлітками, щодо вивчення та засвоєння ними правил безпечної поведінки на вулицях та дорогах.

  

В змаганні приймали участь 11 команд області, які здобули перемогу  в міських та районних оглядах.  Інсценізаціями, піснями, танцями, з гумором і серйозно учасники змагань розповіли про  дорожні ситуації, у яких потрібно дотримуватись правил руху, осудили тих, хто ігнорує загальноприйнятими нормами поведінки на дорогах і вулицях, продемонстрували наслідки, до яких вони можуть призвести.

Юні КВНщики порадували вболівальників кмітливістю, гумористичними  історіями з життя пішоходів та водіїв, несподіваними сюжетними лініями своїх постановок, а також умінням захопити грою, створити для всіх атмосферу гарного і веселого настрою.

 

Під час гри вболівальники гучно підтримували своїх однокласників, скандували гасла за Правилами руху, демонстрували плакати з побажаннями перемоги улюбленій команді, хоча вдалі жарти з інших команд також віталися дружними оплесками всього залу.

Нелегко довелося суддям змагання визначити переможця, адже команди з міст Боярка та Біла Церква виступали на дуже високому рівні і обидві претендували на перше місце.

В нелегкій боротьбі за право представляти Київщину на зональних змаганнях КВН-ЮІР, що відбудуться  17-19 квітня в місті Бровари, перше місце все ж таки журі присудило команді «Вітаміни» Боярської ЗОШ №3, друге місце посіла команда КВН-ЮІР з Білої Церкви, третє місце здобула команда з Переяслав-Хмельницького району.

Всі без виключення учасники змагань отримали від Управління ДАІ цінні подарунки, грамоти та дипломи.

Фото переможців та організаторів конкурсу

 

Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області

29.03.2013, 1742 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація