Державтоінспекція Київщини підтримує рішення ООН

  

    З метою привернення уваги суспільства до необхідності забезпечення безпеки пішоходів, з 6 по 12 травня цього року за рішенням ООН у світі пройде Другий глобальний тиждень, присвячений цій проблематиці. В Україні в рамках Глобального тижня також планується проведення низки заходів спрямованих на захист пішоходів.

    

   Державтоінспекція Київщини у період з 6 по 12 травня 2013 року проведе цільові профілактичні заходи під умовною назвою ,,Пішохід”, з виявлення та документування фактів порушення Правил дорожнього руху пішоходами та водіями транспортних засобів в частині ненадання переваги у русі пішоходам, а також під умовною назвою ,,Мотоцикліст” з виявлення та документування фактів порушення Правил дорожнього руху водіями мототранспорту.

   Україна підтримала ініціативу Організації Об'єднаних Націй і розпочала активну роботу в напрямку підвищення рівня безпеки дорожнього руху. У нашій державі започатковані соціальні проекти, направлені на боротьбу з аварійністю на дорогах, впроваджуються законодавчі механізми, які позитивно впливають на стан безпеки дорожнього руху та дисципліну його учасників.  

   Гасло Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху – ,,Безпека на дорогах залежить від кожного!”. Такий лозунг вибраний невипадково, адже світова практика безперечно доводить ефективність саме спільних зусиль як держави, так і громадськості, усіх учасників дорожнього руху у справі гарантування їх безпеки на дорозі. Для того, щоб на наших дорогах настав порядок, кожен учасник дорожнього руху повинен зробити свій внесок. Дотримання Правил дорожнього руху, розуміння засад безпечної поведінки і повага до них, культура на дорозі, взаємодопомога – головні  складові безпечної та комфортної участі в дорожньому русі.

   Ми впевнені: для зміни ситуації на краще необхідні спільні зусилля як органів державної влади, так і громадських організацій, засобів масової інформації, врешті – кожного громадянина. Ми переконані, що саме  таким способом досягнемо підвищення правосвідомості кожного учасника дорожнього руху та його відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі. 

   Пам’ятайте – безпека на дорозі залежить від кожного з нас!

 

 Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

01.05.2013, 988 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація