Діти Київщини - за безпечний рух!

Саме під таким гаслом, 14 травня в центральному парку міста Буча, за ініціативи Управління Державтоінспекції  Київщини був проведений 37-й огляд-конкурс загонів юних інспекторів руху. З вітальною промовою до присутніх звернулися заступник начальника УДАІ полковник міліції Олег Васильович Дудник та мер міста Буча Анатолій Федорук, які у своїй промові зазначили, що роботу, яку проводять діти серед своїх однолітків є дуже важливою, щодо профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму на автошляхах Київщини.

В змаганнях взяли участь 250 дітей  зі всіх районів і міст області, а саме переможці міських та районних оглядів. Такі заходи, що стали вже давно традиційними, є кращою формою роботи з підлітками, щодо вивчення та засвоєння ними правил безпечної поведінки на вулицях та дорогах.

Після урочистого відкриття змагань, учасникам та присутнім працівники ДАІ спільно з працівниками  МНС продемонстрували наглядний приклад порятунку потерпілих в дорожньо - транспортних пригодах, також було представлено до огляду спеціальну авто-мототехніку та прилади, які використовуються працівниками ДАІ в службовій  діяльності. 

Змагання загонів ЮІР проводилися на п’яти   етапах: ,,Велоестафета”, ,,Теоретичні знання Правил дорожнього руху”, ,,Юний регулювальник”, виступ ,,Агітбригад” та конкурс презентацій фото-відео звітів про роботу загонів ЮІР під гаслом ,,Разом з ДАІ – безпечніше".

Ентузіазм, азарт і гарний настрій не згасали! Мабуть, не кожен дорослий зміг би продемонструвати такі знання правил дорожньої безпеки і уміння, як ці хлопці та дівчата. 

Перше місце і перемогу серед загонів ЮІР виборов загін юних інспекторів руху з Білої Церкви, які будуть представляти Київщину на Всеукраїнському зльоті в міжнародному дитячому центрі ,,Артек”.  Друге місце посіла  команда з Броварів,  третє місце журі одноголосно віддало загону ЮІР міста Ірпіня.

Переможці були нагороджені цінними призами від Управління ДАІ в Київській області, а загони ЮІР, які показали кращі результати на етапах отримали подарунки від Всеукраїнської спілки автомобілістів Київської області.

На закінчення, начальник Управління ДАІ Київської області Дерев`янкін Сергій Олексійович подякував учасникам змагань за значний внесок у спільну роботу направлену на недопущення дорожньо-транспортних пригод серед неповнолітніх. 

Завершальним етапом заходів став святковий концерт за участю народних артистів України Лері Вінна, Ольги Юнакової, Наталії Бучинської та творчого колективу   ,,Сузір’я” Національного університету державної податкової служби України.

 

Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області

15.05.2013, 1606 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація