На території Київської області проводиться комплекс профілактичних заходів під назвою „Автобус - 2013”

Шановні водії, пасажири, пішоходи та інші учасники дорожнього руху Київщини!

У період з 27  травня по 15 червня  2013 року в Україні проводиться комплекс профілактичних заходів по забезпеченню безпеки пасажирських перевезень Автобус - 2013”.

Основною метою та завданням цих заходів є попередження аварійності, нещасних випадків та пожеж, порушень Правил дорожнього руху, експлуатації автобусів та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

Для досягнення намічених цілей необхідно:

-          забезпечити активну участь колективів підприємств перевізників, громадських організацій в проведені, разом з підрозділами Державтоінспекції, заходів, передбачених операцією Автобус - 2013”. Особливу увагу звернути на дотримання норм місткості автобусів та їх експлуатації, швидкісних режимів руху,  особливих вимог перевезення дітей, проїзду перехресть та залізничних переїздів;

-          не залишати без належної уваги та своєчасного і принципового реагування на кожне порушення ПДР, Правил надання послуг, транспортної дисципліни, допущеного учасниками дорожнього руху.

Управління Державтоінспекції та   Укртрансінспекція в   Київській області переконані, що Ви шановні учасники дорожнього руху, зробите все від Вас залежне, щоб за період проведення комплексу профілактичних заходів „Автобус - 2013, та в подальшому, не сталося трагедій, аварій, нещасних випадків та порушень Правил дорожнього руху.

 

Управління ДАІ ГУМВС України в Київській області

20.05.2013, 736 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація