Державтоінспекція Київщини забезпечує безперешкодний проїзд учасників Форуму

З 21 по 25 травня на Київщині проходить Форум керівників регіонів-партнерів Київської області ,,Інтеграція. Партнерство. Інвестиції”. У Форумі беруть участь представники Уряду України, народні депутати, керівники регіонів – партнери Київської області та представники тридцяти країн світу. На Форумі проходить обмін інформацією і досвідом у сфері економічного співробітництва між регіонами та державами, підписання угод і програм про міжрегіональне співробітництво.

Основною метою заходу є покращення інвестиційної привабливості Київщини та залучення до співпраці якнайбільше іноземних та українських інвесторів. Також передбачається поліпшення ділових міжрегіональних стосунків та налагодження нових напрямків розвитку Київщини та держави в цілому.

З метою чіткого дотримання законності під час заходів Державтоінспекція Київської області забезпечує безпеку дорожнього руху, паркування автомобільного транспорту та належну організацію  супроводження делегацій, які слідують територією Київської області, адже від злагодженої роботи правоохоронних органів залежить імідж Держави.

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

21.05.2013, 585 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація