Державтоінспекція Київщини відзначила День захисту дітей

1 червня на території Управління ДАІ Київської області до Дня захисту дітей відбувся турнір з міні-футболу.

На свято завітав легендарний футболіст, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України  Володимир Федорович Мунтян, який поздоровив учасників турніру з Днем захисту дітей та побажав усім здоров’я, наснаги та благополуччя і зазначив, що можливо на цьому прекрасному полі для міні-футболу не з’являться такі футболісти, як Блохін, Трошкін, Мунтян, але діти співробітників ДАІ із своїми батьками можуть  із задоволенням займатися спортом та набиратися здоров’я. 

Володимир Федорович з начальником управління ДАІ Дерев’янкіним Сергієм Олексійовичем символічно запустили у небо повітряну кулю у вигляді футбольного м’яча. 

Право першого удару  по воротах було надано семиразовому чемпіону Радянського Союзу з футболу, володарю кубка СРСР, володарю суперкубку УЄФА, володарю кубка володарів кубків УЄФА Мунтяну Володимиру Федоровичу.

Після офіційної частини розпочався турнір з міні-футболу, в якому взяли участь 6 команд і особливо було приємним, що у змаганнях взяла участь команда Департаменту ДАІ МВС України, капітаном якої був генерал – майор міліції Будник Сергій Іванович.

Діти співробітників ДАІ отримали масу задоволення, а несподіванкою для деяких глядачів стала поява на полі жіночої збірної команди Управління ДАІ ,,Пантери”, мами показали не абиякий майстер клас для своїх дітей.

Переможених у даному турнірі не було, всі отримали велике задоволення і приємні емоції,  а також подяки від керівництва Управління Державтоінспекції, а малечі дісталися призи та солодкі подарунки.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

02.06.2013, 1411 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація