На території Київської області проводиться комплекс профілактичних заходів „Автобус - 2013”

Шановні водії, пасажири, пішоходи та інші учасники дорожнього руху Київщини!

У період з 27  травня по 15 червня  2013 року в Україні проводиться комплекс профілактичних заходів по забезпеченню безпеки пасажирських перевезень Автобус - 2013”.

Основною метою та завданням цих заходів є попередження аварійності, нещасних випадків та пожеж, порушень Правил дорожнього руху, експлуатації автобусів та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

За час проведення заходів працівниками ДАІ Київської області перевірено 202 суб’єкти господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів, оглянуто 2148 автобусів, під час чого виявлено 120 технічно несправних автобусів, в тому числі 29 з несправними або заблокованими аварійними виходами, 29 з незаконно встановленими додатковими місцями, 17 з несправними зовнішніми світловими приладами та 5 з несправностями рульового управління. Виявлено 129 випадків перевищення встановлених обмежень швидкості руху, 176 випадків перевезення пасажирів понад встановленої кількості, 61 порушення правил зупинки і стоянки, 18 випадків керування водієм автобусом без ліцензійної картки. Працівниками ДАІ складено 1140 адмінпротоколів.

Для досягнення намічених цілей необхідно:

-          забезпечити активну участь колективів підприємств перевізників, громадських організацій в проведені, разом з підрозділами Державтоінспекції, заходів, передбачених операцією Автобус - 2013”. Особливу увагу звернути на дотримання норм місткості автобусів та їх експлуатації, швидкісних режимів руху,  особливих вимог перевезення дітей, проїзду перехресть та залізничних переїздів;

-          не залишати без належної уваги та своєчасного і принципового реагування на кожне порушення ПДР, Правил надання послуг, транспортної дисципліни, допущеного учасниками дорожнього руху.

Управління Державтоінспекції та   Укртрансінспекція в   Київській області переконані, що Ви шановні учасники дорожнього руху, зробите все від Вас залежне, щоб за період проведення комплексу профілактичних заходів „Автобус - 2013, та в подальшому, не сталося трагедій, аварій, нещасних випадків та порушень Правил дорожнього руху.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області.

09.06.2013, 645 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація