На Київщині проходить другий етап оперативно – профілактичних заходів ,,Літо – 2013”

З 1 червня і по 31 серпня ДАІ Київщини проводить другий етап оперативно – профілактичних заходів ,,Літо- 2013”.

Основна їх мета – не допустити дорожньо-транспортних пригод за участю дітей. Під час несення служби співробітники ДАІ здійснюють контроль за дотриманням водіями автобусів, які перевозять організовані групи дітей Правил дорожнього руху, виявляють та припиняють рух автобусів без необхідних документів, а також у нічний час.

Управління ДАІ Київської області звертається до замовників перевезення дітей до місць відпочинку та екскурсій повідомляти про це завчасно.

Своєчасне інформування дасть можливість вчасно організувати супроводження патрульними автомобілями ДАІ автобусів з дітьми та перевірити їх технічний стан.

Усі замовники, серед яких навчальні заклади, туристичні фірми та автоперевізники повинні обов’язково виконувати діючі вимоги автотранспортного законодавства щодо безпеки перевезень організованих груп дітей: не перевозити їх у нічний час, використовувати технічно - справні автобуси, узгоджувати з ДАІ схеми маршруту та розклад руху, залучати до перевезень досвідчених водіїв із стажем не менше 5 років та інше.

Працівники ДАІ Київщини звертаються до батьків: не залишайте дітей без нагляду, щодня нагадуйте правила поведінки на проїжджій частині.  

Пам’ятайте головне: чужих дітей на дорозі не буває.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

12.06.2013, 655 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація