На Київщині розшукано два автомобілі, якими незаконно заволоділи місцеві жителі

12 червня 2013 року близько 07:30 години в місті Березань біля озера ,,Центральне” невідома особа  незаконно заволоділа автомобілем ,,ВАЗ 2101”. Близько 12:45 даний автомобіль був виявлений у кюветі, в якому знаходився труп 22 - річного місцевого жителя, як пізніше з’ясувалося,  який скоїв незаконне заволодіння вищевказаним транспортним засобом. За даним фактом проводяться слідчі дії.

В цей же день співробітниками ДАІ Київської області спільно з працівниками Вишгородського райвідділу міліції було встановлено та затримано 28 – річного жителя міста Вишгород, який незаконно заволодів автомобілем ,,OPEL”, що належить 28 – річній місцевій жительці.

Державтоінспекція Київщини рекомендує: не залишайте свій автомототранспорт, навіть на короткий час, не переконавшись у тому, що всі замки дверей і багажника закриті, за наявності охоронної сигналізації - увімкніть її. Якщо залишаєте автомобіль на стоянці, переконайтеся, що вона охоронювана. Не довіряйте нагляд за автомобілем малознайомим людям. На ніч машину залишайте лише в гаражі, або на стоянці, що охороняється. Не залишайте в автомобілі цінних речей і предметів, які можуть привернути увагу злодіїв. Не довіряйте ключі від автомобіля малознайомим людям.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

13.06.2013, 647 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація