Результати профілактичних заходів ,,Автобус – 2013”

У період з 27  травня по 15 червня  2013 року на Київщині проведено комплекс профілактичних заходів по забезпеченню безпеки пасажирських перевезень Автобус - 2013”.

Основною метою та завданням цих заходів було попередження аварійності, нещасних випадків та пожеж, порушень Правил дорожнього руху, експлуатації автобусів та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

За час проведення заходів працівниками ДАІ Київської області перевірено 251 суб’єкт господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів, оглянуто 2276 автобусів, серед яких виявлено 192 технічно несправних, в тому числі 38 з несправними або заблокованими аварійними виходами, 29 з незаконно встановленими додатковими місцями, 44 з несправними зовнішніми світловими приладами та 10 з несправностями рульового управління. Виявлено 319 випадків перевищення встановлених обмежень швидкості руху, 236 випадків перевезення пасажирів понад встановлену кількість, 86 порушень правил зупинки і стоянки, 31 випадок керування водієм автобусом без ліцензійної картки. Працівниками ДАІ складено 1630 адмінпротоколів.

         Державтоінспекція Київщини звертається до пасажирів: не будьте байдужими, побачивши порушення водіями маршрутних транспортних засобів ПДР, обов’язково повідомляйте про це за номером 102. Нетверезий водій, несправний автобус, порушення ПДР- все це складає загрозу життю та здоров’ю, як пасажирів, так і інших учасників дорожнього руху.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області.

 

19.06.2013, 582 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація