ДАІ Київщини забезпечує безпеку дорожнього руху під час Міжнародної конференції

З 19 по 22 червня 2013 року в місті Києві, проходить Міжнародна конференція "Безпека пішоходів і велосипедистів". Організатори заходу Міжнародна   організація   з   безпеки   дорожнього   руху   та Всеукраїнська громадська організація "Асоціація безпеки дорожнього руху".

Конференція проходить під патронатом Віце-прем'єр-міністра України Грищенка Костянтина Івановича за підтримки Адміністрації Президента України, Київської міської державної адміністрації, МВС України, Міністерства інфраструктури України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, МОЗ України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Українського союзу промисловців і підприємців.

Участь у Міжнародній конференції приймають представники державних органів, провідні фахівці, науковці, представники громадських організацій та бізнесу, задіяного у транспортній галузі, з більш ніж 30 країн світу.

Програмою Конференції передбачено проведення демонстрації практичних дій державних служб України при дорожньо-транспортних пригодах із залученням спеціальної, аварійно-рятувальної техніки.

Державтоінспекція Київської області приймає активну участь у показовому оформленні матеріалів ДТП, укомплектованості патрульного автомобіля та забезпечує безпеку дорожнього руху і паркування автомобільного транспорту в місцях проведення заходу.

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

19.06.2013, 636 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація