Рух великовагових транспортних засобів через мостовий перехід та по греблі Київської ГЕС обмежено

У відповідності до Законів України ,,Про дорожній рух”, ,,Про автомобільні дороги”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 ,,Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування” та розпорядження Голови Київської обласної державної адміністрації ,,Про заходи із збереження доріг загального користування в Київській області на період температури повітря понад 28º С” обмежено рух великовагових транспортних засобів в тому числі через мостовий перехід та по греблі Київської ГЕС. Обмеження руху відноситься до великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тони і навантаженням на вісь більше 7 тон.

Державтоінспекція Київщини звертає увагу водіїв на виконання вимог обмежувальних дорожніх знаків, які встановлені на початку і в кінці доріг та в місцях перетину чи примикання доріг з інтенсивним рухом великовагових транспортних засобів.

Управління Державтоінспекції Головного управління МВС України в Київській області, Управління Укртрансінспекції, Служба автомобільних доріг у період спекотної погоди здійснюють постійний контроль за проїздом великовагового транспорту, в тому числі з використанням пересувних пунктів габаритно – вагового контролю ДП ,,Київський облдорупр”.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

01.07.2013, 570 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація