На Київщині відбулася міжвідомча нарада щодо забезпечення безпеки дорожнього руху

10 липня у приміщені прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в Київській області відбулася міжвідомча нарада щодо запобігання дорожньо – транспортним пригода та контролю за забезпеченням безпеки дорожнього руху. У нараді прийняли участь представники прокуратури, Укртрансінспекції, керівництво Управління ДАІ Київської області, начальники відділень ДАІ та командири стройових підрозділів. Основні питання, що розглядались на нараді – це заходи які вживаються працівниками ДАІ, інженерами по безпеці дорожнього руху автотранспортних підприємств, органами влади та місцевого самоврядування для недопущення аварійності та тяжкості наслідків в результаті ДТП, проведення профілактичної роботи з водіями маршрутних таксі, технічний стан транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів, а також  недопущення порушень правил перевезення організованих груп дітей. Одним із питань, які розглядались - це перевезення пасажирів нелегальними перевізниками в Макарівському, Бориспільському, Броварському та Переяслав-Хмельницькому районах.

Як зазначив заступник начальника Управління ДАІ полковник міліції  Олег Вікторович Куліков безпека людей на пасажирському транспорті та безпека дорожнього руху в цілому, це не тільки робота ДАІ, а і місцевих органів влади, громадськості та інших зацікавлених організацій. На сьогоднішній день, основним напрямком всіх зацікавлених служб повинна бути профілактична робота серед учасників дорожнього руху, перевізників, при цьому до злісних порушників повинні  вживатись суворі заходи впливу, в рамках діючого законодавства.

Тільки щоденними спільними зусиллями Державтоінспекції, Укртрансінспекції,  разом з органами влади, місцевого самоврядування та іншими зацікавленими установами  можна досягнути значних результатів, щодо збереження життя та здоров’я громадян на автошляхах області. За результатами наради визначено конкретні шляхи реалізації концепції по забезпеченню безпеки дорожнього руху на території Київської області.

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

11.07.2013, 605 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація