Безпеку перевезення пасажирів контролює ДАІ

Стан справ з перевезенням пасажирів на  дорогах Київщини поки що знаходиться  не на такому рівні як  хотілося б, але все – таки ситуацію Державтоінспекція  контролює  і вживає дієві заходи для того, щоб рівень аварійності пасажирського транспорту був якомога меншим. Значно впливає на ріст   аварійності  незадовільний технічний стан пасажирського транспорту, всім відомо, що кожен другий автобус на маршруті – приватний, через це і неналежна профілактична робота, низький рівень перевірок автотранспорту при виїзді на маршрути, непринципова позиція в питаннях профілактики аварійності та контролю роботи водіїв на лінії інженерів з безпеки дорожнього руху автогосподарств, яким належать дані транспортні засоби.

\

З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей, Державтоінспекцією Київщини спільно з представниками Укртрансінспекції постійно проводяться заходи з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті. Під час проведення профілактичних заходів Державтоінспекцією особлива увага  приділяється  водіям, які задіяні для перевезення пасажирів, додатково перевіряються   наявність в автобусах  запасних і аварійних виходів, їх укомплектованості засобами пожежогасіння та медичними аптечками, незаконним переобладнанням автобусів та встановлення додаткових місць для сидіння. Серйозне занепокоєння викликають водії приватних автобусів та мікроавтобусів, які нелегально займаються пасажироперевезеннями. Такі водії наражають на небезпеку не тільки себе, а й тих пасажирів, яких перевозять. Під час відпрацювання,   з метою недопущення аварійності, працівники ДАІ виявляють таких псевдоперевізників, оскільки вони не мають права займатись перевезенням пасажирів.

10 липня черговий рейд був проведений на території Вишгородського, Іванківського та Бородянського районів. Під час профілактичних заходів співробітниками ДАІ Київської області та працівниками Укртрансінспекції було виявлено ряд порушень з боку пасажироперевізників. Представниками Укртрансінспекції було складено 3 акти, а два автобуси у зв’язку з незадовільним технічним станом поставлено на майданчик тимчасового утримання.

Державтоінспекція Київщини звертається до всіх водіїв: сіли за кермо автомобіля, думайте про своє життя і  життя тих, хто з Вами.

 

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області


12.07.2013, 543 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація