На Київщини проведено оперативно – профілактичні заходи під умовною назвою ,,Метал”

З метою активізації роботи з попередження та розкриття кримінальних правопорушень, пов’язаних з металобрухтом, виявлення та знешкодження злочинних груп, що займаються викраденням металу, розукомплектуванням обладнання об’єктів і підприємств енергетики, транспорту, зв’язку, сільського господарства в період з 5 по 12 липня проводилися оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою ,,Метал”.

Співробітниками ДАІ Київської області в ході проведення заходів було перевірено 466 транспортних засобів та вилучено  12990 кг. металобрухту.

11 липня 2013 року працівниками ДАІ Київської області в місті Тетіїв, було зупинено автомобіль ,,ФОРД-ТРАНЗИТ”, під керуванням 55 – річного місцевого жителя, який перевозив металобрухт вагою близько 160 кг без відповідних документів, на загальну суму 368 грн.

12 липня 2013 року працівниками ДАІ Київської області на а/д Житомир-Ставище, було зупинено автомобіль ,,ВАЗ-2107”, під керуванням 59 – річного водія який перевозив на причепі БСП-5, металобрухт вагою близько 100 кг без відповідних документів, на загальну суму 230 грн.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

15.07.2013, 617 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація