Державтоінспекція Київщини звертається до водіїв

З початку серпня на території Київської області сталося 52 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 13 людей загинуло та 72  травмовано. Однією із причин дорожньо-транспортних пригод є різке підвищення температури повітря. Такий температурний режим - фактор підвищеного ризику для всіх учасників дорожнього руху. У багатьох людей, особливо похилого віку, з'являється млявість, запаморочення, знижується концентрація уваги, швидкість реакції на різноманітні дорожні ситуації.

У період літнього сезону багато людей їдуть на відпочинок на власному транспорті, на автодорогах значно збільшується кількість машин. Рух в суцільному потоці вимагає від водія особливої уваги та обережності, суворого дотримання ПДР. Водіям необхідно пам'ятати що, перебуваючи за кермом автомобіля він управляє засобом підвищеної небезпеки і від його дій багато в чому залежить не тільки його життя і здоров'я, але й пасажирів.

Державтоінспекція радить водіям у спекотні дні планувати свої поїздки, а особливо на великі відстані з урахуванням погодних умов. Обов'язково брати з собою прохолодну воду в достатній кількості, і необхідні ліки. Намагатися одягати в дорогу вільний, нещільний одяг, уникати вживання жирної і солоної їжі. Паркуватися по можливості в тіні, а перед початком руху обов'язково провітрювати салон автомобіля. Не залишати дітей, а також тварин, в закритому авто навіть на короткий час.

Перед поїздкою обов'язково перевіряти технічний стан авто. У спекотну погоду особливу увагу потрібно звертати на систему охолодження двигуна, рівень мастила, стан гальмівних колодок і тиск у шинах.

Намагаючись якомога швидше дістатися до місць відпочинку водії часто порушують швидкісний режим, правила маневрування, обгону, проводять за кермом по 10-12 годин без перерви на відпочинок, що нерідко призводить до дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. Якими б не були висновки експертів щодо дорожніх аварій, Державтоінспекція вкотре нагадує водіям про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

09.08.2013, 716 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація