Державтоінспекція Київщини проводить профілактичні заходи під умовною назвою «Митний контроль»

З метою здійснення контролю за правомірністю експлуатації транспортних засобів на вулично-дорожній мережі, а також виявлення та припинення фактів незаконного перебування на території України транспортних засобів іноземної реєстрації та порушення їх водіями правил митного режиму, на Київщині, як і на всій території України, з 26 липня по 16 серпня 2013 року проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Митний контроль».

Увага співробітників Державтоінспекції спільно з Київською  митницею Міндоходів  спрямована на виявлення та документування фактів незаконного перебування на території України транспортних засобів та порушення їх власниками правил митного режиму.

Співробітники ДАІ під час здійснення перевірки транспортних засобів іноземної реєстрації в першу чергу акцентуватимуть увагу на автомобілях, власниками яких є іноземні юридичні особи та використовуються водіями-резидентами України, максимально уникаючи створення незручностей, пов’язаних з такими перевірками для водіїв-нерезидентів, які на законних підставах перебувають на території України.

З початку проведення профілактичних заходів  співробітниками Державтоінспекції Київської області  виявлено 15 транспортних засобів, які експлуатуються на території України з порушенням митного законодавства. На водіїв вказаних авто  складено  адміністративні протоколи за ч. 6 ст.121 КУпАП (керування водіями транспортними засобами не зареєстрованими, або не перереєстрованими в установленому порядку…).

Шановні учасники дорожнього руху, транспортні засоби, які незаконно перебувають на території України вилучаються в установленому законом порядку.

Державтоінспекція звертається до Вас з проханням дотримуватись законності перебування транспортних засобів іноземної реєстрації  на території України, що в свою чергу  збереже Ваш час та унеможливить різних негараздів.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ ГУМВС України в Київській області

13.08.2013, 591 просмотр.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація