Державтоінспекція Київщини готує дітей до нового навчального року

Незабаром у загальноосвітніх закладах області розпочнеться новий навчальний рік. Працівники Державтоінспекції Київщини  в рамках проведення операції ,,Увага! Діти на дорозі!” будуть проводити уроки, бесіди з учнями шкіл аби нагадати їм про правила безпечної поведінки на дорозі.

Як зазначив начальник Управління ДАІ Київської області Сергій Олексійович Дерев’янкін, основною метою проведення даних заходів є недопущення загибелі та травмування дітей на автодорогах, адже переважна кількість дорожніх пригод, у яких травмуються діти, скоюються саме з їх вини.  Лише з початку року на території Київської області з вини дітей сталося 23 ДТП, у яких 1 дитина загинула та 27 отримали травми різного ступеню тяжкості.

Також хотілося б звернутися і до водіїв з проханням бути якомога уважнішими на дорогах при проїзді поблизу шкіл і дитячих садочків, адже діти дуже збудливі, динамічні і в той же час- неуважні: не вміють передбачати небезпеку, правильно оцінити відстань до автомобіля, що наближається, його швидкість і свої можливості. Разом з тим традиційно в День знань і в перші дні нового навчального року біля шкіл чергуватимуть патрульні екіпажі ДАІ і особливу увагу буде приділено саме поведінці дітей на дорозі, а також дотриманню Правил дорожнього руху водіями. Окрім того, Державтоінспекції Київщини звертається до батьків, аби ті нагадали дітям про необхідність дотримання правил руху, про небезпеку на дорозі. Не залишайте дітей без нагляду на вулиці, не дозволяйте їм гратися поблизу проїжджої частини. Позначте дітям безпечний маршрут з дому до школи та у зворотному напрямку.

 

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ Київської області

29.08.2013, 684 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація