Державтоінспекція Київщини забезпечує безперешкодний проїзд футбольних вболівальників

10 вересня в м. Києві в рамках кваліфікаційного раунду Чемпіонату світу з футболу за участю збірних команд України та Англії очікується прибуття до столиці значної кількості вболівальників з регіонів України та іноземних держав у тому числі організованими групами на власних транспортних засобах. Оскільки вболівальники будуть рухатись територією Київської області Державтоінспекція Київщини в повній мірі готова здійснювати супровід іноземних гостей, адже досвід, який отримали міліціонери під час ЄВРО - 2012 не пройшов даремно та дасть змогу на належному рівні забезпечити проведення заходів.

У черговій частині Управління ДАІ в цілодобовому режимі знаходиться працівник міліції, який володіє англійською мовою,  щоб у разі звернення іноземців оперативно надати допомогу та послуги консультативного характеру, а працівники стаціонарних постів ДПС ДАІ  забезпечені сучасними електронними перекладачами.

Державтоінспекція Київської області звертається до водіїв з проханням бути уважними та ввічливими до інших учасників дорожнього руху, адже взаємоповага і культура на дорозі створять позитивне враження серед вболівальників з іноземних держав.  У разі виникнення питань, які відносяться до компетенції ДАІ телефонуйте до чергової частини Управління ДАІ в Київській області за телефоном  249-84-02.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

09.09.2013, 639 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація