В Міжнародному центрі ,,Артек” відбулися фінальні змагання ЮІР та КВН-ЮІР 2013

З 5 по 12  вересня у найбажанішому місці дитячого відпочинку Міжнародному центрі ,,Артек”, пройшли  Всеукраїнські  фінальні  змагання загонів юних інспекторів руху. У самому відомому дитячому таборі за перемогу змагалися 29  найкращих  команд  зі всіх областей України, а також юірівці з Білорусі і Росії.  Київщину в змаганнях ЮІР представляла команда ,,Дорожній патруль” - вихованці Гімназії № 2 м. Біла Церква,  які посіли 6 місце у загальному заліку.   

Щороку найталановитіші учасники зльоту, які увійшли до фіналу, вирушають до ,,Артеку”, аби взяти участь у фінальних змаганнях і представити на розсуд суддів нові, найпереконливіші форми профілактичної роботи по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Діти змагалися в конкурсах: ,,Велоестафета”, ,,Юний  регулювальник”, ,,Знання Правил дорожнього руху”, ,,Медична допомога”, ,,Кращий  командир  загону ЮІР”, творчих  конкурсів  ,,Агітбригада” і ,,Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху”.  Оцінювало  учасників  професійне журі, до складу якого увійшли  представники освіти, засобів масової інформації, працівники Державтоінспекції.

В запеклій боротьбі проходили змагання команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів дорожнього руху. Київщину представляла яскрава команда з м. Боярка школи № 3 ,,Вітаміни”, яким не вистачило 0,4 бала, щоб здобути перемогу серед найкращих КВН ЮІР команд України. Тож почесне друге місце піддасть оптимізму командам КВН – ЮІР Київщини у підготовці до змагань 2014 року.

Переможених в даних змаганнях не було тому що, діти отримали цінні подарунки, які вручив їм особисто заступник начальника Департаменту  ДАІ МВС України Ігор Мельник та  гарні  спогади про нових друзів  з якими подружилися в ,,Артеку”.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

16.09.2013, 1238 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація