Державтоінспекція Київщини звертається до водіїв та пішоходів!

З настанням складних погодних умов почастішали випадки дорожньо-транспортних пригод з пішоходами. Тому водіям потрібно бути особливо уважними по відношенню до пішоходів. Необхідно поступатися дорогою пішоходам, що переходять проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу. На регульованих пішохідних переходах при включенні дозволяючого сигналу світлофора Ви повинні надати можливість пішоходам закінчити перехід проїжджої частини. Будьте завжди готові, що будь-якої хвилини необачний пішохід може з’явитися на проїжджій частині.

Державтоінспекція Київщини наполегливо радить пішоходам  при русі в темний час доби і в умовах недостатньої видимості мати при собі предмети зі світлоповертаючими елементами і забезпечувати видимість цих предметів водіям. Особливо важливо використовувати світоповертаючі елементи на одязі Ваших дітей.

Лише за останню добу на Київщині під колеса транспортних засобів потрапило 3 людини, які отримали тілесні ушкодження. Так  16.09.2013 р. близько 20-ї години в смт. Гостомель 38-річний місцевий житель, керуючи мотоциклом ,,Днепр”, допустив наїзд на двох пішоходів, які переходили проїжджу частину по пішохідному переходу. Останні були доставлені до Ірпінської лікарні. Аналогічна пригода трапилася в селі Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району, коли 44-річний місцевий житель, керуючи автомобілем ,,MAZDA CX9”, допустив наїзд на 22-річного пішохода, який перетинав проїжджу частину дороги по пішохідному переходу. Внаслідок чого останнього з переломом ноги доставлено до Боярської лікарні.

Державтоінспекція спільно з органами влади, місцевого самоврядування, службою автомобільних доріг Київської області, освітянами та іншими зацікавленими установами щоденно працює над вдосконаленням стану дорожньої мережі, освітленням на дорогах, проводить масові заходи з правової освіти  населення, в тому числі і серед дітей.  Однак, безпеку на дорогах одними каральними заходами, як усі ми розуміємо, досягти не можливо. Будь-який правопорядок в Державі залежить від рівня свідомості громадян. 

Державтоінспекція звертається  до всіх жителів Київщини. Всі ми в тій чи іншій мірі є учасниками дорожнього руху. Не будьте байдужими до тих випадків, коли бачите намір людини перейти проїжджу частину не в установленому для цього місці, роз’яснюйте про необхідність користування надземними та підземними переходами. Проводьте роз’яснювальну роботу серед колег, дітей, знайомих. В свою чергу працівники міліції в рамках Закону будуть вживати жорсткі санкції до пішоходів, які ігнорують Правила дорожнього руху.

Гарантією безпеки на дорозі, є безумовне і неухильне дотримання Правил дорожнього руху.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

 

17.09.2013, 554 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація