У Центрі безпеки життєдіяльності Київської області працівники ДАІ, спільно з журналістами провели акцію «Познач себе на дорозі!»

Щорічно на дорогах Київщини гинуть і травмуються діти. Чимало їх потрапляють  в дорожньо-транспортні пригоди  з власної вини, через не знання елементарних правил поводження на автошляхах. Аби ця страшна статистика зменшувалась, працівники ДАІ спільно з журналістами, освітянами та іншими зацікавленими організаціями  проводять у школах заняття, основною метою яких є навчання юних учасників дорожнього руху правилам безпечної поведінки на вулицях та дорогах. 

24 вересня  у Центрі безпеки життєдіяльності Київської області проведено акцію «Познач себе на дорозі!», адже з настанням осінньо-зимового періоду значно зростає аварійність саме за участю пішоходів. Для безпечного пересування дітей у темний час доби кожній дитині подарували світлопловертаючі смужки, наклейки, які закріпили на шкільних ранцях та верхньому одязі

Наостанок,  інспектор ДАІ ще раз нагадав малечі правила безпечної поведінки на дорозі і розповів про небезпечні ситуації, які виникають з порушниками Правил дорожнього руху. Закріпили знання дітлахи в спеціально-обладнаному класі за допомогою імпровізованих світлофорів, пішохідних переходів та перехресть.

Такі заходи допомагають покращити рівень культури і безпеки на дорогах. Адже, якщо до чіткого виконання Правил дорожнього руху привчати змалечку, то ці навики залишаються на все життя. Завдяки цій роботі працівники ДАІ впевнені, що кількість аварій за участю школярів на території області значно зменшиться.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

25.09.2013, 578 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація