До уваги водіїв! У наступні три доби ускладнення погодних умов!

Державтоінспекція Київської області повідомляє, що 2, 3 та 4-го жовтня буде погіршення погодних умов: сильні дощі з переходом у мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, короткочасне утворення снігового покриву.

Керування автомобілем під час  складних погодних умов  вимагає від водія особливих навичок водіння, залізних нервів і уваги. Завжди пам'ятайте  –  ожеледиця збільшує у кілька разів гальмівний шлях Вашого автомобіля, до того ж не виключено занесення при гальмуванні, тому дистанція та інтервал відповідно повинні бути збільшені. Якщо Ви не впевнені у своїх здібностях керувати автомобілем у таких складних умовах, не сідайте за кермо, а скористайтеся послугами досвідченого водія, але якщо вже Ви вирішили виїхати на дорогу, перевірте гальмівну систему автомобіля, справність освітлювальних приладів і склоочисників.

Особливо небезпечною і підступною дорога може бути при частій зміні температури з «+» на «-», коли обмерзають певні ділянки дороги – повороти, підйоми, спуски.  У таких умовах водій може бути не готовий до небезпечної ділянки дороги і ризик не впоратися з управлінням дуже високий.

На дорогах учасникам руху необхідно дотримуватися особливої обережності, дистанцію, бути гранично уважними, проявляти повагу до інших учасників руху та не забувати про паски безпеки, а саме головне – неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Взаємопорозуміння і культура поведінки на дорогах є запорукою і гарантією безпеки руху, а працівники Державтоінспекції в свою чергу, завжди  готові прийти на допомогу водіям та іншим учасникам дорожнього руху, які потрапили в скрутну ситуацію на дорозі.


Сектор профілактичної роботи УДАІ ГУМВС України в Київській області

02.10.2013, 543 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація