ДАІ Київщини радить водіям завчасно підготуватися до зими

Ураховуючи досвід роботи під час складних погодних умов у березні поточного року, Державтоінспекція Київщини радить водіям не зволікати з підготовкою транспортних засобів до експлуатації у зимовий період.

Стандартні рекомендації для холодної пори року включають в себе зміну гуми на зимову, перевірку гальм, зовнішніх світлових приладів, систем обігріву та охолодження, а основне – це безумовне дотримання Правил дорожнього руху. Тож подбайте, аби сніг та ожеледиця не застали вас зненацька, адже саме в перші дні зими збільшується кількість аварійних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод.

ДАІ Київщини звертається до водіїв з проханням бути особливо уважними та обережними під час погіршення погоди. Сильні дощі, сніг, ожеледиця, тумани  значно ускладнюють рух автомобілів, тож за незадовільних погодних умов потрібно бути дуже уважними та обережними. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи ходовими вогнями. Не забувайте слідкувати за повідомленнями Гідрометцентру та ЗМІ, не нехтуйте попередженнями Державтоінспекції.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

07.10.2013, 454 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація