Порядок сплати штрафів за порушення ПДР України

З метою вдосконалення процедури сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху та застосування механізму автоматичного заліку таких штрафів під час отримання коштів, для забезпечення зручності для водіїв надається зразок квитанції про сплату водіями штрафів.

Управління ДАІ Київської області повідомляє громадян, які бажають швидко та зручно сплатити штраф за порушення ПДР України, винесений працівниками Державтоінспекції, про те що відбуватиметься щоденне завантаження до автоматизованої системи ,,Управління фінансами МВС України” виписок про сплачені штрафи за порушення ПДР, отриманих у територіальних органах Державної казначейської служби України.

Таким чином у осіб, що сплатили штраф відповідно до вимог вказаного зразку необхідність у наданні копій квитанцій про сплату штрафу до підрозділів ДАІ буде відсутня.

   До уваги громадян:

Для точного занесення даних до системи необхідно правильно заповнювати квитанції. В реквізиті касового документу для ідентифікації обліку та контролю платежів до бюджету за кодом бюджетної класифікації 21081300 ,,Адміністративні штрафи у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху” обов’язково потрібно без помилок вказувати серію та номер протоколу про адміністративне правопорушення.
Департаментом ДАІ МВС розроблено зразок заповнення квитанції про сплату штрафу у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (за порушення Правил дорожнього руху), що розміщений в кожній установі (відділенні) банку.


Приклад заповнення поля ,,Призначення платежу”

*;21081300;АА1;256123;*Козак Петро Іванович

- 21081300 - код платежу у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

- АА1 - серія протоколу про адмінправопорушення

- 256123 - номер протоколу про адмінправопорушення

- Козак Петро Іванович – Прізвище, Ім’я, По-батькові правопорушника

Розподільчі знаки вказані між символами (призначеннями для ідентифікації платежу) заповнюються без пробілів, окрім розмежуванню по ПІБ.

 

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

09.10.2013, 890 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація