На Київщині проходить ,,Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності”

За статистикою з вини учнів трапляється третина дорожньо-транспортних пригод. 

Саме тому Центр безпеки життєдіяльності спільно з Управлінням ДАІ  Київської області проводять  виїзні заняття в освітніх закладах області з метою профілактики дорожньо-транспортних пригод та пропаганди безпеки життєдіяльності серед школярів.

Одна з таких зустрічей відбулася 9 жовтня. Педагогічні працівники Центру безпеки життєдіяльності   з   працівниками ДАІ та за участю представників засобів масової інформації на базі  Бучанської загальноосвітньої школи №4 провели цікаву, змістовну, захоплюючу  подорож в країну знань безпеки дорожнього руху.

Упродовж всього свята ведучі, в ролі яких виступили співробітники міліції, не давали дітлахам нудьгувати: грали з ними в різноманітні ігри, в тому числі на перевірку їх знань Правил дорожнього руху.  Під час проведення співробітниками Державтоінспекції вікторини, діти в цікавій ігровій формі повторили основні правила безпечної поведінки на автодорогах. 

Під час гри  діти набули нових знань та навичок. Учні перевірили  свої знання з Правил дорожнього руху, де  відчули себе справжніми   водіями та пішоходами. Вчилися переходити вулицю за вказівками регулювальника.

Саме такі суспільні заходи дадуть позитивну динаміку попередження дорожнього травматизму серед дітей. Адже не тільки від Державтоінспекції, батьків, вчителів, але й від усього суспільства залежить майбутнє дітей.

 

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

11.10.2013, 573 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація