Державтоінспекція Київщини підвела підсумки роботи за 9 місяців

15 жовтня в Управлінні ДАІ відбулася нарада за участю керівництва Управління, працівників апарату, начальників відділень ДАІ та командирів стройових підрозділів. Метою наради було підведення підсумків роботи Державтоінспекції Київщини за 9 місяців поточного року. Звертаючись до особового складу начальник Управління полковник міліції Сергій Олексійович Дерев’янкін наголосив на основних напрямках діяльності ДАІ Київщини. Зокрема, йшлося про посилення заходів, направлених на попередження та недопущення дорожньо-транспортних пригод на дорогах області, стану дотримання працівниками Державтоінспекції вимог чинного законодавства, забезпечення безпеки дорожнього руху в осінньо-зимовий період.

Поряд з цим, начальник Управління зазначив, що наразі триває осінній комісійний огляд вулично-дорожньої мережі. Тож, фахівці перевіряють стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності тощо), узбіч, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, автопавільйонів, роботу зовнішнього освітлення, утримання залізничних переїздів. Особлива увага приділяється перевірці виконання заходів зі зниження аварійності в  місцях концентрації ДТП, встановленню технічних засобів організації дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках доріг та відновленню зовнішнього освітлення. Також заплановано провести робочу зустріч з представниками всіх доорожньо-комунальних організацій області, з метою підготовки визначення готовності комунальних організацій до зимового періоду.

Наостанок, Сергій Олексійович довів до особового складу вимоги керівництва Департаменту ДАІ, Головного Управління МВС України в Київській області щодо вдосконалення діяльності служби ДАІ.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

15.10.2013, 526 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація