Державтоінспекція Київщини проводить системну роботу з дітьми

На території Київської області за ініціативи Управління ДАІ та Центру безпеки життєдіяльності Київської області, проводиться систематична робота, направлена на вивчення Правил дорожнього руху дітьми. Основною метою даних заходів є недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Так з 15 по 17 жовтня широкомасштабна акція була проведена у Таращанському та Кагарлицькому районах. Під час занять діти в цікавій ігровій формі повторили основні правила безпечної поведінки на автодорогах.

Нові знання легко запам’ятовувалися, а здобуті раніше – швидко згадувалися в атмосфері веселої гри, інтелектуального змагання. 

Педагоги та батьки відмітили актуальність і корисність таких зустрічей, адже подібними заходами вдається привернути увагу до дорожнього травматизму за участю дітей, що допоможе зберегти їх життя і здоров`я.Саме такі суспільні заходи дадуть позитивну динаміку попередження дорожнього травматизму серед дітей. Адже не тільки від Державтоінспекції, батьків, вчителів, але й від усього суспільства залежить майбутнє дітей.

Для профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму слід активно й наполегливо проводити роз’яснювальну роботу серед дітей та підлітків. Уважне вивчення “Правил дорожнього руху” значно впливає на свідомість дітей і попереджує аварійні ситуації на вулиці.

 

Сектор профілактичної роботи УДАІ в Київській області

23.10.2013, 510 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація