Найкраща нагорода-подяка громадян.

16 серпня 2012 року близько   06 години,  нарядом ДПС ДАІ Київської області, які рухались по місту Києву для забезпечення супроводження  на проспекті Науки, біля будинку № 50 було помічено двох громадян на автобусній зупинці, які із застосуванням фізичної сили відібрали в жінки золотий ланцюжок і пакет з речами та намагалися втекти. Під час переслідування, одного із злочинців було затримано, ним виявився житель Запорізької області 1986 року народження.  По іншому нападнику проводяться розшукові заходи.

Правоохоронці надали першу медичну допомогу жінці та викликали на місце події швидку допомогу. Після чого затриманого  доставлено до Голосіївського РУ міліції для подальших слідчих дій.

        На адресу Міністра внутрішніх справ, врятована жінка написала листа –подяку.

Я, Литвин Віра Олексіївна, хочу висловити подяку щодо сумлінного виконання професійних обов’язків командиру взводу із забезпечення супроводження УДАІ ГУМВС України в Київській області капітану міліції Гусєву Олегу Георгійовичу, за його професіоналізм, проявлену мужність, оперативність та чуйність.

Близько 6-ї години ранку на зупинці громадського транспорту на мене напали двоє чоловіків. Вони почали мене бити, зірвали золотий ланцюжок. В той час коли проти мене вчинялись злочинні дії, по автодорозі проїжджав екіпаж Державтоінспекції. Побачивши, що відбувається капітан міліції Олег Гусєв  без вагань кинувся мені на допомогу та затримав одного з нападників.

Вважаю, що працівник Державтоінспекції проявив високий професіоналізм, людяність та мужність.

Впевнена, що на кожному лежить відповідальність та обов’язок бути законослухняним громадянином, і звичайно, більшою мірою від цього залежить порядок в місті, країні і в світі в цілому. Але якщо щось втрачено, то наступна інстанція - правоохоронні органи. Я в цьому переконалася особисто  і вдячна  від щирого серця,- пише в своєму листі Віра Олексіївна.

Сектор профілактичної роботи УДАІ

17.09.2012, 683 просмотра.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація