Оперативне зведення за 29.10.2012

За минулу добу на території Київської області сталося 17 ДТП, в яких 2 людини загинули, 18 отримали тілесні ушкодження. Співробітниками Державтоінспекції Київської області було виявлено 331 порушень Правил дорожнього руху з них: 24 водіїв керували транспортними засобами у нетверезому стані, 98 порушили швидкісний режим.

Співробітниками ДАІ Київської області спільно з працівниками міліції Переяслав-Хмельницького району був затриманий місцевий житель 1962 р. н., Який скоїв крадіжку мобільного телефону та велосипеда. За даним фактом ведеться перевірка.

Співробітниками ДАІ Бориспільського району був встановлений і затриманий житель села Сошників 1991 р., який, керуючи мотоциклом «ІЖ» без номерних знаків, скоїв наїзд на пішохода та з місця пригоди зник. За даним фактом ведеться розслідування.

Якщо хтось володіє інформацією стосовно будь-яких злочинів чи пригод, які були скоєні на автодорогах Київської області прохання, повідомити за телефоном гарячої лінії УДАІ Київської області (044) 249-84-02.

 

Чергова частина УДАІ Київської області

30.10.2012, 637 просмотров.

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація