04 ноября 2016 г.

На Київщині викрито факти незаконного перевезення лісу (фото)

Минулої доби працівники поліції у Переяслав-Хмельницькому районі затримали трьох водіїв вантажівок, які без відповідних документів перевозили ліс.

03 листопада, біля села Лецьки, правоохоронці зупинили два вантажних автомобіля «САЗ» та «ГАЗ», які перевозили більше 10 кубів лісу. Водії вантажівок надали для перевірки товарно-транспортну накладу з ознаками підробки, тож правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу поліції.

Того ж дня, на 44 км. автодороги Бориспіль – Дніпро, зупинено вантажівку «ДАФ» з напівпричепом. Під час перевірки з’ясувалося, що 54-річний мешканець Черкаської області також перевозив деревину не маючі відповідних документів.

Детальніше...
04 ноября 2016 г.

Минулої доби на Київщині до відповідальності за порушення ПДР притягнуто більше двох сотень водіїв

3 листопада правоохоронці склали 234 адміністративних протоколів за порушення Правил дорожнього руху. Виявлено 15 водіїв, які керували авто у стані алкогольного сп’яніння. Крім того, постанови за ігнорування вимог ПДР отримали четверо пішоходів.

Зареєстровано шість ДТП, в яких  дев’ять громадян отримали тілесні ушкодження. Чотири ДТП сталися внаслідок виїзду водіїв на смугу зустрічного руху, в яких семеро  людей потрапили до лікарень.

Шановні водії, будьте уважні - на даний час у дітей тривають шкільні канікули! Підвищуйте вагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною.

Детальніше...
04 ноября 2016 г.

На семінарі з безпеки дорожнього руху поліцейські зі всіх куточків України обмінювались позитивними напрацюваннями щодо профілактики аварійності на дорогах

Під час семінару, що пройшов на Дніпропетровщині,   працівники поліції особливу увагу приділили стану дитячого дорожньо-транспортного травматизму, підвели підсумки комплексу профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!», обговорили спільні дії під час проведення в Україні Тижня безпеки дорожнього руху.

Окремі  представники регіональних підрозділів представили нові розробки  щодо навчання дітей правилам безпечної поведінки на дорозі та співпраці з громадськими організаціями, обговорювався світовий досвід та співпраця з міжнародними організаціями.

Детальніше...
04 ноября 2016 г.

На Бориспільщині керівництво поліції домовилось про взаємодію з недержавними охоронними структурами та громадськими формуваннями (ФОТО)

Керівництво Бориспільського відділу поліції зустрілось з представниками недержавних охоронних структур та громадських формувань, які діють на території міста Бориспіль та Бориспільського району. Мета зустрічі  - домовитися про спільне забезпечення громадського порядку та запобігання злочинності  в сучасних умовах.

Актуальність взаємодії зростає зі збільшенням кількості різних особливо небезпечних правопорушень. У нинішніх умовах виникає гостра потреба в чіткому узгодженні дій усіх правоохоронних сил. Необхідність такої взаємодії обумовлюється низкою обставин: спільність завдань, які постають перед структурами; різним обсягом повноважень, що здійснюють свою діяльність у сфері охорони правопорядку; особливістю їхньої діяльності, щодо забезпечення захисту життя, здоров’я та власності громадян та попередження правопорушень; взаємозалежністю кінцевих результатів їхньої спільної діяльності.

Детальніше...
02 ноября 2016 г.

На Київщині стартувала тотальна боротьба зі злочинністю

На території області розпочалося комплексне відпрацювання – оперативно-профілактичні заходи. Превентивна діяльність поліції спрямована на покращення стану криміногенної ситуації в області.

Як зазначив т.в.о. очільника поліції столичного регіону Дмитро Ценов, такі заходи спрямовані на попередження, профілактику правопорушень та злочинів на вулицях населених пунктів Київщини, на поліпшення криміногенної ситуації. Пріоритетні напрямки - це розкриття раніше скоєних злочинів та за «гарячим слідом», виявлення та знешкодження злочинних угрупувань, протидія майновим злочинам та викраденню автомототранспорту, розшук та затримання злочинців, забезпечення безпеки на автошляхах. Головна мета - зробити безпечними будинки, вулиці, публічні місця, там, де є загроза від зловмисників.

Детальніше...

← Ctrl 112 113 114 115 116 Ctrl →

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація