15 мая 2017 г.

За вихідні поліцейські Київщини виявили 25 нетверезих водіїв

13 - 14 травня, у столичному регіоні працівники поліції виявили двадцять п’ять випадків керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. На всіх правопорушників складено адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Загалом, працівники поліції, які виконують функції із забезпечення безпеки дорожнього руху, виявили 297 порушників Правил дорожнього руху, серед них дванадцять пішоходів.  

Детальніше...
15 мая 2017 г.

Велопробіг “За безпеку дорожнього руху” на Обухівщині (фото)

У День Європи в Україні, в рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху в смт Козин Обухівського району було здійснено велопробіг “За безпеку дорожнього руху”.

Учасниками були не лише учні та педагоги Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а й представники адміністрації району – виконуючий обов’язки голови Обухівської РДА – Руслан Садовський, начальник відділу освіти – Юлія Луцик, завідуючий сектору молоді та спорту – Сергій Савченко, заступник директора з культурно-масової роботи Обухівського районного центру культури та дозвілля – Л. Мартинюк, депутат Обухівської районної ради – Володимир Тимченко, директор ОРЦТДЮ – Н. Гайко, що своїм прикладом показали підростаючому поколінню важливість здорового та активного способу життя. У супроводі працівників поліції Обухівського району учасники проїхали понад 10 км по території смт Козин.

Детальніше...
13 мая 2017 г.

Ауріка Миколюк з Київщини отримала спеціальний приз за участь у конкурсі "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" (ФОТО)

12 травня,  у навчально-науковому інституті Національної  академії внутрішніх справ  відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», організованого Національною поліцією України спільно із партнерами.

Мета конкурсу – залучити дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, і саме у такий спосіб провести профілактичну роботу серед підростаючого покоління.

Упродовж навчального року юні художники з різних куточків України малювали сюжети на тему Правил дорожнього руху, робили поробки і  закликали водіїв  не порушувати правил, бути обережними, неодмінно зважати на маленьких пішоходів.

Долучилися до участі в конкурсі й школярі Київщини. Після відбіркових районних, міських та обласних етапів конкурсу кращі роботи були доставлені до Києва для визначення членами журі переможців.

Детальніше...
13 мая 2017 г.

На Київщині поліцейські задокументували 175 порушень Правил дорожнього руху

Упродовж минулої доби,  12 травня,  на дорогах столичної області сталося 28 дорожньо-транспортних пригод. У двох ДТП постраждало двоє людей, які  отримали травми різного ступеню тяжкості та доставлені до лікарні.

Працівники поліції, які виконують функції із забезпечення безпеки дорожнього руху, притягнули до адміністративної відповідальності 175 порушників Правил дорожнього руху, серед них пішохід. Також виявлено п’ять фактів керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. 

Найбільш розповсюдженими порушеннями залишаються невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки, недотримання безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування та проїзду перехресть. 

Детальніше...
13 мая 2017 г.

В одній з шкіл Київської області поліцейські провели конкурс "Безпека очима дітей" (ФОТО)

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, в Безуглівській загально - освітній школі, Згурівського району, серед учнів 2-7-х класів, проводився конкурс малюнку на тему: «Безпека на дорозі - безпека життя!».

Організаторами цього конкурсу виступили працівники Згурівського відділення поліції в Київській області.

Діти взяли активну участь у цьому конкурсі. Маленькі учасники дорожнього руху розказали у малюнках, що вони знають про безпеку на дорозі, а саме відобразили у своїх роботах тему безпечної та небезпечної поведінки дітей на вулицях і дорогах, неприпустимість ігор поблизу проїжджої частини, повсякденні дорожні ситуації, з якими вони зустрічаються по дорозі до школи або на прогулянці.

Детальніше...

← Ctrl 30 31 32 33 34 Ctrl →

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація