24 апреля 2017 г.

Більше 10 тисяч громадян взяли участь в онлайн обговоренні нових білетів ПДР

Вперше в Україні провели відкрите онлайн обговорення екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху.

Протягом березня та квітня кожен охочий міг переглянути екзаменаційні білети з ПДР та написати свої пропозиції щодо їх вдосконалення. Загалом тестовою версією білетів ПДР скористались 111 899 разів. 

«В обговоренні 2500 тестових питань з метою їх вдосконалення взяли участь 10 706 осіб   -  серед них і викладачі профільних навчальних закладів, і пересічні громадяни. В середньому щодня ми отримували близько 100 пропозицій» - зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Вже опрацьовано 3500 відгуків та внесено 800 поправок до білетів зокрема усунена двозначність деяких питань або варіантів відповідей, невідповідність питань до сучасної ситуації на дорогах.

Детальніше...
19 апреля 2017 г.

Запрошуємо ЗМІ взяти участь у флешмобі з безпеки дорожнього руху

Дата та місце проведення: 20 квітня об 16.00 год. м. Бориспіль, Європейська площа

Мета проведення заходу – привернення уваги громадськості до питань попередження дорожньо-транспортного травматизму та забезпечення безпеки на автошляхах держави. Завдяки такій акції організатори намагаються нагадати учасникам дорожнього руху, що саме від кожного з нас залежить стан безпеки на наших автошляхах, тож у такий спосіб закликають кожного неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Всеукраїнський флешмоб на тему безпеки дорожнього руху, ініційований Національною поліцією України, стартував 20 березня у Миколаївській області та завершиться 21 квітня  в столиці.

До заходу долучилися всі області України. Поліцейські разом з дітьми нагадують усім учасникам дорожнього руху, що життя безцінне, а дорога вимагає відповідальності!

Детальніше...
18 апреля 2017 г.

Минулої доби правоохоронці Київщини зареєстрували 23 виклики на ДТП

У чотирьох автопригодах п’ятеро громадян отримали травми, серед них – троє неповнолітніх. У двох випадках наїзди на дітей скоєні на нерегульованих пішохідних переходах.  

Основні причини ДТП: недотримання безпечної швидкості руху, наїзди на пішоходів.

Крім того, співробітники поліції виявили та притягнули до адміністративної відповідальності 157 порушників Правил дорожнього руху, з яких 16 водіїв керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Детальніше...
18 апреля 2017 г.

У столичному регіоні поліцейські вилучили у чоловіка наркотиками

У Києво-Святошинському районі група реагування патрульної поліції під час патрулювання затримали чоловіка, в якого було виявлено наркотичну речовину.

У селі Горенка під час патрулювання наряд патрульної поліції зупинив підозрілого чоловіка. При здійсненні поверхневого огляду правоохоронці знайшли у нього паперовий згорток з наркотичною речовиною «канабіс».

29-річний місцевий житель, стверджує, що зберігав наркотики для власних потреб, без мети збуту. Правоохоронці вилучили наркотичне зілля та направили на експертизу.

Детальніше...
14 апреля 2017 г.

Електромобілі в Україні: показники популярності від марки авто до регіону

Головний сервісний центр МВС оприлюднює показники електромобілів на дорогах в Україні, що були зареєстровані вперше протягом 2016 року та І кварталу 2017 року: статистика реєстрації за регіонами та календарним роком, популярні марки авто та, навіть, їх кольори. Загальна кількість зареєстрованих вперше електромобілів за цей період становить 2 284.

Впродовж останніх років в Україні, як і загалом у всьому світі, спостерігається стрімке зростання попиту на електромобілі, які мають ряд переваг перед бензиновими чи дизельними моторами. Екологічні та економні електромобілі все частіше знаходять собі прихильників серед українців, про це свідчить той факт, що Україна увійшла у ТОП-10 найбільш розвинених ринків електромобілів європейських країн за інформацію рейтингу видання InsideEVs.

Детальніше...

← Ctrl 37 38 39 40 41 Ctrl →

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація